O mnie

Moje zdjęcie
i don't care.. I can't take care of anybody, especially of myself. seemingly strong woman, but like to cry like a child when no one can see her... silly? yeap I know, it's me.

czwartek, 7 października 2010

its hard to live "light"

the worst day of my life... I could baldly say" I don't wanna live, I dont wanna breath... I don't wanna sleep, I dont wanna dream..." [CAMTOSE]
esh...nic nie idzie jak powinno... niekt nie wie jak sie czuje... to dziwne... bo aż krzyczę... ale nikt tego nie widzi...
Nawet Ty...choć jesteś kolo mnie... i słodko obok śpisz...  LY :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz