Jako, że trzeba wiosnę zacząć z dobrymi postanowieniami, usuwam ze swojego słownika słowa 'nie chce mi się, nie umiem, nie dam rady, nie mogę'. Tak. I koniec.
co slychac w Cambridge? pracuje w "Plough" in Fen Dition. naprawde zajebiscie tam jest, czasmai ciezko ale daje rade, z usmiechem na ustach przeszlam przez niedzielne pieklo gdzie pracowalam tylko od 10:30 do 15:00 ale przy takim ruchu naprawde ciezko bylo. ale hmmm usmialam sie jak glupia, troche z ludzmi porozmawialam, troche funtow na koto weszlo bo dobre stoliki mialam wiec jak przezyjemy ten miesiac to bedzie wszystko wporzadku ;D
korci mnie znow isc na korty tenisowe ;D ale hmm... z ta praca to ciezko byloby to pogodzic bo ktos talerze musi nosic:D
moje ostatnie osiagniecie- wzielam 3 talerze naraz :P Az Tomas sie smial ze mnie i mowil ze sie juz powoli wprawiam w ta robote;)
tak wiec... zyje z dnia na dzien i staram sie robic to oc najlepsze. Bedzie dobrze...tak mysle;)
..not for everyone...maybe even not for you? I don't know... evaluate it yourself... If you want to read about life of another girl...just like others... go away... Here i dont have time for you... This blog isn't for you... never was and never be... In a whole world there isn't any girl just like me...Because no one go throught this life,no one go through hell just like mine...
O mnie
- 2waysoflife
- i don't care.. I can't take care of anybody, especially of myself. seemingly strong woman, but like to cry like a child when no one can see her... silly? yeap I know, it's me.
poniedziałek, 12 marca 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)