O mnie

Moje zdjęcie
i don't care.. I can't take care of anybody, especially of myself. seemingly strong woman, but like to cry like a child when no one can see her... silly? yeap I know, it's me.

poniedziałek, 12 marca 2012

:)

Jako, że trzeba wiosnę zacząć z dobrymi postanowieniami, usuwam ze swojego słownika słowa 'nie chce mi się, nie umiem, nie dam rady, nie mogę'. Tak. I koniec.

co slychac w Cambridge? pracuje w "Plough" in Fen Dition. naprawde zajebiscie tam jest, czasmai ciezko ale daje rade, z usmiechem na ustach przeszlam przez niedzielne pieklo gdzie pracowalam tylko od 10:30 do 15:00 ale przy takim ruchu naprawde ciezko bylo. ale hmmm usmialam sie jak glupia, troche z ludzmi porozmawialam, troche funtow na koto weszlo bo dobre stoliki mialam wiec jak przezyjemy ten miesiac to bedzie wszystko wporzadku ;D

korci mnie znow isc na korty tenisowe ;D ale hmm... z ta praca to ciezko byloby to pogodzic bo ktos talerze musi nosic:D
moje ostatnie osiagniecie- wzielam 3 talerze naraz :P Az Tomas sie smial ze mnie i mowil ze sie juz powoli wprawiam w ta robote;)

tak wiec... zyje z dnia na dzien i staram sie robic to oc najlepsze. Bedzie dobrze...tak mysle;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz