O mnie

Moje zdjęcie
i don't care.. I can't take care of anybody, especially of myself. seemingly strong woman, but like to cry like a child when no one can see her... silly? yeap I know, it's me.

czwartek, 13 stycznia 2011

dwie ręce -two hands

na jednej rece duma, na drugij siła... motyw dnia dzisiejszego...
on one hand i wrote "proud" on the other one "strengh" and thats everythink;)

hasło na dziś prócz tamtego
"...mam swój charakter... pomimo tylu wad... mam swój świat wartości... i mam silną wolę... a łzy to tylko chwilowe... otwierają bynajmniej oczy na rzeczywistość! " i huj w dupe całęj rezcie... moze sie kiedys zlamie, poki co za duzo lez na dzis i calej reszty... poczekam,moze zrozumie... dostrzeze, zauwazy.. ja wracam do domu niedlugo ;) 2tyg jak nie wiecej ;) <3 Kocham Cie siostra, nawet nie wiesz jak i dziękuje za dzisiaj :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz