O mnie

Moje zdjęcie
i don't care.. I can't take care of anybody, especially of myself. seemingly strong woman, but like to cry like a child when no one can see her... silly? yeap I know, it's me.

wtorek, 17 stycznia 2012

it will be hard...

Czeka mnie niemila rozmowa z rodzicami na temat: czemu znow ne wyszlo ze studiami.
kolejno po tym: mamo wyjezdzam...
do Robera, tak do tego o ktorego sie tak czesto pytasz.
pozniej: jestem w czarnej dupie...

tak,tego chcialam, wlać troche pozytywizmu do mojego blogu...

ostatni podesłał mi niezły film, gorąco polecam... akurat w sam raz na smutne wieczory, by choć pod koniec filmu dostrzec nutke optymizmu ktora rozświetli te czarne mysli.

Soundtrack z tego filmu- jedna z lepszych:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz