O mnie

Moje zdjęcie
i don't care.. I can't take care of anybody, especially of myself. seemingly strong woman, but like to cry like a child when no one can see her... silly? yeap I know, it's me.

piątek, 4 lutego 2011

no no no and one more no!

kiedyś o mnie zapomnisz tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. wszystko uleci z ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę. i okaże się, ze scenarzysta, który to wszystko poskładał w swej malej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku. Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię...

coraz ciężej mi idzie... coraz częściej odczuwam to ,że on ma mnie dość... zero.. nie.. nie pow.ze zero czułości... bo czułośc jest... moze tylko ja poprostu chce za wiele? nie wiem... zle mi z tym,a nawet nie mam z kim porozmawiac... cce DO DOMU!!!!!!!!!! choć na mała chwilę...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz