O mnie

Moje zdjęcie
i don't care.. I can't take care of anybody, especially of myself. seemingly strong woman, but like to cry like a child when no one can see her... silly? yeap I know, it's me.

czwartek, 3 lutego 2011

pamiętam.


Siedze przy kompie i myśle o Tobie
Serce mnie drży i ściska mnie
Myśle jak będzie gdy zobacze Cię
Będe całował, dotykał i się uśmiechał
Wspominam w snach Twe słodkie imię
ono w mych myślach już nie zginie
Kochanie już ze mną na zawsze zostaniesz
Pójdziemy w świat zdobywać szczyty
Wtedy to ja będe odkryty
pokarze całe moje słabości
również odkryję Ciebie do kości
i będe słonko szeptał słowa te
ja poprostu kocham Cie

Walentyki 2010

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz